Aktuality

DSC_0089

Registrace 2020

V příštím roce plánujeme dokončit oplachtění alespoň na dvou našich pramicích a začít plachtit nejen na Berounce, ale i na vzdálenějších vodních plochách spolu s ostatními vodními skauty, například na Skare.

Co je SKARE se můžete podívat zde

Oplachtění není ale vůbec levná záležitost, proto jsme se rozhodli vyhlásit dobrovolnou kategorii registrace ve které máte možnost v rámci registrace zaplatit o 100,-Kč více a přispět tak na nové plachty.

Registrační poplatek pro rok 2020 je stanoven na 600,-Kč/rok, pokud se rozhodnete přispět na plachty tak 700,-Kč. V případě že ještě nemáte členskou průkazku, nebo vám končí její platnost je částka o 25,-Kč vyšší.

Registraci je nutné zaplatit nejpozději do 15.1.2020 (raději dříve) na účet střediska 2701395366/2010 – ve zprávě pro příjemce prosím platbu označte: Členský příspěvek – Jméno a Příjmení (nebo přezdívka). V případě sourozenců je možné platit jednou částkou.

Pokud by někdo chtěl na oplachtění přispět více, budeme moc rádi, v takovém případě prosím kontaktujte Zipa na Zip@skaut.cz


Pro vydání průkazky je nutné mít ve SkautISu nahranou fotku, pokud fotografii nemáte, nebo jí chcete aktualizovat domluvte se se svými oddílovými vedoucími.

Fotografie musí splňovat tyto parametry

  • formát jpg
  • reálný portrét na jednobarevném pozadí
  • poměr stran 4:3 (při jiném poměru bude použit výřez)
  • velikost 1600:1200 px či více