Aktuality

Střediskový sněm

V neděli 6 října se většina střediskových činovníků sešla v dobřichovické klubovně, aby mohli zahájit střediskový sněm (který se koná jednou za tři roky) a zvolit nové vedení střediska.

Podívejte se, kdo bude reprezentovat středisko po dobu příštích tří let:

Volení členové střediskové rady (s hlasovacím právem)

vedoucí střediska – Matouš Martinec
zástupce vedoucího střediska – Martin Griner – Věšák

člen rady – Šimon Martinec
člen rady – Vladimír Gemperle – Ujo
členka rady – Marta Kadeřábková
člen rady – Petr Novák – Zip
člen rady – Jiří Růženecký – Vlk

Členové rady s hlasovacím právem jsou automaticky i vedoucí oddílů.

Vlci – v současnostiVladimír Gemperle – Ujo
Bobři Řevnice – v současnosti – Petr Novák – Zip
Rysové – v současnosti – Alena Gemperlová – Bublina
Fabiánův – v současnosti – Šimon Martinec

Ve volebním období nové rady počítá většina stávajících vedoucích s předáním oddílů mladší generaci.

——————————————————–

Revizní komise (s hlasem poradním)

předseda RK – Vladimír Orda – Šerif
členka RK – Marie Masnerová – Majda
člen RK – Antonín Beneš – Tonda
——————————————————–

Jmenovaní činovníci (funkce nová rada zachovala)

hospodář – Šimon Martinec
pokladník – Alena Gemperlová – Bublina

Dále střediskový sněm zvolil zástupce, kteří budou středisko zastupovat jako delegáti na sněmech nadřízených jednotek.

Delegát okresního sněmu
Pešírová Karolína – Karlička
Lorencová Barbora – Brambo
Gemperle Vladimír – Ujo
Kadeřábková Marta

Delegát krajského sněmu
Pešírová Karolína – Karlička

Delegát valného sněmu Junáka
Šimon Martinec

Napříč Prahou – přes tři jezy – výsledky

Umístění našich plavidel v závodě Napříč Prahou – přes tři jezy je následující:

Slunečnice – Klárka, Dubka, Mamba, Ema, Áďa – 0:48:13 – 4.místo v kategorii F – ranger – nejlepší umístění v historii oddílu – gratulujeme

Pampeliška – Kaktus, Blecha, Jerry, Michal, Miky – 0:47:45 – 21.místo v kategorii S – skauti – nejrychlejší loď oddílu

Narciska – Věšák, Lukáš, Naty, Beruška, Puntík, Hugo, Včelka – 0:49:28 – 15.místo v kategorii Z – žáci OPEN – 4. místo v podkategorii  – P550 – žáci do 15let

Sasanka – Zip, Skokan, Žralok, Vokurka, Čolek, Kuba, Šupinka – 0:50:10 – 17.místo v kategorii Z – žáci OPEN – nejrychlejší P550 v podkategorii – P550 – žáci do 11let

Bobři – holky – Terka, Gabča – 0:59:38 – Tréning – C2 – do 15let

zde se můžete podívat na celou výsledkovou listinu